úvodná stránka                           elektroinštalácie                            autodoprava                            centrálne vysávače                           výlety motorovým člnom         

 

Zabezpečovacie systémy JABLOTRON 100+

 

Odborné poradenstvo, predaj, informácie, montáž

 

odborná spôsobilosť

 

Inteligentný domový zabezpečovací a komunikačný systém JABLOTRON 100+

Viac než obyčajný alarm, ktorý sa postará o Váš pocit istoty, bezpečia a komfortu.
Výhody:

 

Ochrana – Na monitorovanie situácie v chránenom objekte slúžia detektory, ktoré reagujú na rôzne podnety ako sú pohyb, rozbitie skla, otvorenia okna, požiar, únik plynu, vytopenie pivnice, privolanie zdravotnej pomoci a pod. Informácie vyhodnocuje ústredňa, ktorá podľa podnetu aktivuje sirény, GSM komunikátor, prípadne zabezpečí uzatvorenie plynového ventilu.

Komunikácia – Zabezpečovací systém získava prostredníctvom GSM komunikátora nový rozmer – schopnosť bezdrôtovej komunikácie so svetom. V prípade poplachu (krádež, vlámanie do objektu, požiar ...) systém vykonáva všetky bezpečnostné prenosy prostredníctvom GPRS/GSM alebo SMS (pripojenie na strážnu službu, výstražné volanie, SMS správy s presným opisom udalosti, odoslanie fotiek z objektu na vzdialený server a mobil v tvare SMS odkazu,...), dokonca simuluje telefónnu linku pre pripojenie klasického telefónu.

Komfort – systém je ovládaný prostredníctvom klávesnice, diaľkovým ovládačom, bezdotykovou RFID kartou alebo z mobilu, PC a internetu. Jedným spoločným diaľkovým ovládačom môžete zapínať zabezpečovací systém, ovládať elektrický zámok dverí, garážovú bránu alebo svetlo pred ňou. Zapnutie klimatizácie alebo kúrenia SMS-kou pred príchodom domov vás určite poteší a tiesňové tlačidlo pre privolanie osobnej pomoci bude určite vhodné napr. pre starých rodičov.

 

 

KONTAKT :

Juraj Smolík, Bratislava

MOBIL :   +421 903 066 611 ( O2 )

e-mail : smolik@padro.sk